Yaşam

Bahar Candan banka hesabındaki 12 milyonu paylaştı

Yıllar önce katıldığı Here’s My Style yarışıyla adından söz ettiren ve sonrasında yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Bahar Candan, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla yeniden adından söz ettirdi.

12 MİLYON HESABINIZI PAYLAŞIN

Geçtiğimiz günlerde her anını paylaştığı sosyal medya hesabında popo kaldırma anlarını yayınlayan Candan, yansımaların ardından paylaşımını sildi. Candan bu kez banka hesabındaki 12 milyon TL’yi paylaştı. Zenginliğiyle dikkat çeken Candan, paylaşımına “Uyandım hayatımı çaldılar” yazdı.

ESKİ BİRİKİMLERİ ŞİMDİ EBRU GÜNDES’E AŞIK

Geçtiğimiz günlerde ‘Söylemesem’ programına konuk olan Bahar Candan, şimdilerde Ebru Gündeş’le birlikte olan eski sevgilisi Rasaan Khosknaw hakkında konuştu. Candan “Ebru Gündeş, Rassan’ı senden nasıl aldı?” sorusuna “Evet. Hani 40 fırın ekmek yersin derler ya… Ne kadar ünlü olursam olayım 40-45 fırın ekmek yemem lazım bazı noktalarda. Bir ara ünlü olduk. Yaşım çok küçük ama bir şeyler eksik.Yaşam tecrübesi çok değerli Dayak yiyeceğimi düşünmezdim.Yıllar önce bir dayak yaşadım.Hadise ‘Kadına şiddete hayır’ diyerek hemen paylaştı beni ama Ebru Gündeş paylaştı. Parıltı Yerlitaş da bizi bir yerde tanıştırdı ama Ebru Gündeş’in beni beğenmediğini hissettim.

gercus-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu